Przedstawiamy Państwu system pojemników do segregacji odpadów Organic®.

Wzór użytkowy zastrzeżony na terenie Europy.

Organic® to nowoczesne, wykonane z trwałych elementów pojemniki, które wyróżniają się niebanalnym wzornictwem i szlachetnością materiałów użytych do ich wykonania.

Modele dostępne w serii Organic® gwarantują intuicyjne i wygodne dla użytkownika segregowanie odpadów dzięki klarownym i zrozumiałym ideogramom oraz opisom umieszczonym na pojemnikach. Dodatkowo istnieje możliwość wyboru gotowych zestawów nadruków, pozwalających idealnie dopasować wygląd pojemników do wybranej przestrzeni. 

Proces technologiczny powstawania pojemników oraz użyte do ich produkcji materiały znakomicie podwyższają żywotność tych modeli. W porównaniu do pojemników stalowych odznaczają się one także znacznie większą trwałością i niebanalną estetyką. 

 

Pojemniki Organic to produkty nowoczesne i wytworzone z trwałych elementów – odznaczają się minimalistyczną i oryginalną formą. Są dobrze dostosowane do potrzeb użytkowników w przestrzeni publicznej, łatwe w montażu i czyszczeniu, a także odporne na różnego rodzaju uszkodzenia.